Inżynier Automatyk

Oferta pracy dodana przez: Kfalecka Astek, w kategorii: Inżynieria

Oferta pracy dodana przez: Kfalecka Astek, w dniu: 2021-04-19

Pełna treść ogłoszenia:

Zakres obowiązków:

- Sprawdzanie, diagnozowanie i rozwiązywanie wszystkich usterek systemów działających w pojeździe

- Wdrażanie nowych rozwiązań

- Ścisła współpraca z działem produkcji

- Tworzenie dokumentacji technicznej

- Zgłaszanie błędów

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne

- Umiejętność czytania schematów elektrycznych

- Mile widziane znajomość środowiska Matlab (Workflow i Simulink) oraz dośw. w pracy z silnikami elektrycznymi.

- Praktyczna znajomość sieci CAN

- Komunikatywna znajomość angielskiego lub/i niemieckiego

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Starachowice

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Email: kfalecka@astek.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiStarachowice.pl