Ślusarz- lakiernik NIEMCY

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacje Exbudkonstrukcje, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacje Exbudkonstrukcje, w dniu: 2021-03-25

Na jeden z naszych niemieckich kontraktów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz- lakiernik

 Zakres obowiązków:

- zawieszanie i zdejmowanie elementów przeznaczonych do lakierowania na lakierni proszkowej.

Wymagania:

- zdolności manualne,

- umiejętność pracy w zespole dobry wzrok,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- polska umowa o pracę,

- wynagrodzenie wypłacane w euro,

- praca w systemie trzyzmianowym.

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego.

Więcej informacji pod podanym numerem telefonu: 518480600

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kielce

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 518480600, E-mail: rekrutacje@exbudkonstrukcje.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiStarachowice.pl